Kultúra lekárstva sa mení. Urobte si miesto pre esenciálne oleje.

Sú chvíle, kedy je návšteva lekára najvhodnejšou voľbou, ale často si môžeme urdžať zdravie používaním úžasných darov Zeme, kde sa v jednej získanej kvapke skrýva sila 50-70 násobku samotnej rastliny. 

Čo robí esenciálne oleje jedinečnými?

PRCHAVOSŤ

Jedinečnosť a efektivita esenciálnych olejov sa prejavuje v ich obsahu zmesi vysoko prchavých zložiek. Rastliny sa nedokážu hýbať či premiestňovať, tak ako sa môžu brániť pred okolitými hrozbami? Vylučujú prchavé molekuly, ktoré ju môžu obklopiť ako neviditeľný štít. Bolo vedecky preukázané, že napríklad vdychovanie levanduľového oleja udržuje otvorené dýchacie cesty.

SYNERGIA

Zastúpenie chemických látok v esenciálnom oleji (v niektorých prípadoch sú ich stovky) je jedinečná ako odtlačok prsta. Čo dáva esenciálnym olejom takú silu? Štúdiou sa zistilo, že výsledná účinnosť oleja nie je daná jeho hlavnou zložkou, ale práve vzájomnými vplyvmi "stopových" chemických látok, ktoré obsahuje.

PRISPÔSOBIVOSŤ

Ľudia sa vyvíjajú spoločne s rastlinami. Na rozdiel od chemikých látok vyrábaných v laboratóriu sa esenciálne oleje môžu meniť. Prispôsobovať sa. Rastliny dokážu zmeniť zmes chemických látok, ktorá čo najlepšie podporí ich prežitie.


Něco o projektu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eget arcu id lacus laoreet porttitor ut nec velit. Duis ut ante vestibulum, varius neque nec, mollis eros. Integer scelerisque ante et vestibulum tincidunt. Curabitur vel mi a odio condimentum dignissim. Mauris iaculis quam id accumsan aliquam. Proin luctus erat in rutrum bibendum. Aliquam quis libero eu urna hendrerit elementum in sed dolor. Pellentesque suscipit aliquam tincidunt. Proin luctus erat in rutrum bibendum. Aliquam quis libero eu urna hendrerit elementum in sed dolor. Pellentesque suscipit aliquam tincidunt.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec pellentesque velit a dolor fermentum, eget viverra risus finibus. Nam libero quam, imperdiet at magna vel, tincidunt elementum blandit quam tincidunt sem.

HonzaInformatik

Nejnovější články

Levandula

Levandula

https://www.prirodneriesenia.sk/wp-content/uploads/OlejeAOlejoveZmesi/levandula/levandula.mp4

Celý článok
Pepermint

Pepermint

https://www.prirodneriesenia.sk/wp-content/uploads/OlejeAOlejoveZmesi/pepermint/pepermint.mp4

Celý článok
Wild Orange

Wild Orange

https://www.prirodneriesenia.sk/wp-content/uploads/OlejeAOlejoveZmesi/pomaranc/pomaranc.mp4

Celý článok

Nadpis, klidně na dva tři řádky, který přiměje
návštěvníka, aby vám dal svůj kontakt.